GSM: 0530 586 92 98 7/24 Saat Hizmet

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü taşıma

Ankara asansörlü nakliyat firması olarak, eşyalarınızın alınacağı ve taşınacığı evinizin konumunun uygun olması durumunda mutlaka asansörlü taşımacılık işlemi yapmaktayız. Asansörlü nakliyat ile eşyalarınız daha kısa sürede ve daha emniyetli olarak taşınmaktadır. Profesyonelliğin ve kaliteli ev taşıma işlerinini bir gereği olarak bu hizmetimizi, şehirler arası ev taşıma işlemlerimide de uygulamaktayız.

asansörlü taşıma

Asansörlü ev taşıma hizmetimiz sayesinde hem zamandan kazanırsınız, hem de eşyalarınız insan sırtında veya elinde bina içi merdivenlerde taşımaya göre çok daha güvenli ve hasar riski olmadan taşınmaktadır.

Asansörlü taşıma işlemlerine başlamadan önce eşyalarınızın tamamı en kaliteli şekilde ambalajlanmakta ve bu şekilde güvenliği sağlanmaktadır. Ambalajlama çalışması biten eşyaalrınız daja sonra asansörümüz vasıtasıyla nakliye araçlarımıza aktarılmak üzere taşıma işlemleri başlatılır. Yeni adresinize ulaşıldığında tekrar asansörümüz kurularak eşyalarınızın evinize aktarımı güvenle yapılır.

Call Now Button