GSM: 0530 586 92 98 7/24 Saat Hizmet

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Ankara nakliyat firmamız, ev taşıma işlemlerini olması gerektiği gibi çağımızın teknoloji ve diğer imkanlarını kullanarak uygulamaktadır. Ev taşımanın tüm inceliklerini en iyi şekilde bilen, işinde profesyonellik kazanmış bir kadro ile faaliyet gösteren Ankara nakliye firmamız, Ankara içi evden eve nakliyat veya şehirler arası evden eve nakliyat taleplerinizi en uygun fiyatlar ile karşılayacaktır.

evden eve

Ankara içi veya şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizin tamamında asansörlü taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Taşınmak istediğinizde bize ulaşmanız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almanız yeterli olacaktır. Eşyalarınız taşınmaya başlamadan önce, eşyanın türüne göre olması gereken en doğru ambalaj malzemeleri ile özenle paketlenir. En iyi şekilde ambalajlaması yapılmış eşyalarınızın bu şekilde güvenliği sağlanmış olur. Eşyalarınız paketleme işlemlerinin tamamlanmasından sonra araçalrımıza aktarılır ve araç içi güvenlikleri de sağlandıktan sonra yeni evinize taşımaya hazır hale getirilir.

nakliye aracı

Eşyalarınızın eski evinizden alınması ve yeni evinize aktarılması sürecinde, binaların konumunun uygun olması halinde asansörlü taşıma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız daha kısa sürede ve daha güvenli olarak taşınacaktır. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve sormak istedikleriniz için lütfen bize ulaşınız. Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmek ve hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Call Now Button